Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. V pořádku

Toyota vize ve štíhlé a chytré logistice

Objevte naši vizi ve štíhlé logistice

Budoucnost v logistice

Štíhlá logistika a nepřetržitý tok je výzva do budoucna. Naše řešení? Týmová práce mezi vozíky  díky umělé  inteligenci, odesílání správných vozíků na správné místo a ve správný čas. Pro maximální provoz s přidanou hodnotou s extrémní optimalizací energie, času a volného prostoru.

Náš Logiconomi přístup

Aplikace štíhlého myšlení v logistice

  • Spolupráce s našimi partnery na nejnovějších trendech
  • Poskytování odpovědí
  • Kompletní servisní historie

Naše Logiconomi myšlení nás nutí klást si otázky a nalézat správné odpovědi – abychom mohli ve spolupráci se zákazníky a dalšími progresivními podniky identifikovat budoucí potřeby a vyvinout produkty a služby, které naplní tyto požadavky.

Spolupráce

Logistická řešení dnes a zítra

Po celosvětových trendech, jako je elektronický obchod a digitalizace, se průmysl rychle mění a přizpůsobuje. Proto spolupracujeme s partnery, jako je naše sesterská společnost Vanderlande a Microsoft on logistic solutions for today and tomorrow.

Logistic Design Competition - Mladistvé a inovativní myšlení pro manipulaci s materiálem

Mladistvé a inovativní myšlení pro manipulaci s materiálem

Součástí tohoto přístupu je program studentských ocenění Logiconomi, který má podpořit svěží, mladistvé a inovativní myšlení pro manipulaci s materiálem. Byla zahájena soutěž Toyota Logistic Design Competition, která přivítala nové nápady. Po svém úspěchu byl zaveden model Toyota Logistics Engineering Challenge, který vyzval studenty inženýrů k vytvoření inovativních, ale proveditelných technických řešení.

Toyota Logiconomi konvence

LOGICONOMI konvence

Uvědomujeme si, že musíme být otevření a agilní, pokud jde o budoucí trendy v logistických technologiích, a spolupráce s klienty a dodavateli stejně smýšlejících je pro dosažení tohoto cíle zásadní. Naším cílem je spolupracovat s našimi zákazníky, sdílet naše myšlení a pomoci jim zlepšit efektivitu v každé fázi procesu. Naše konvence Logiconomi nám pomohla sdílet naše nápady, získat cennou zpětnou vazbu a sdílet je se zákazníky.

Náš přístup Logiconomi

Náš přístup Logiconomi

Předvídatelný přístup k rozvoji efektivních, ekonomických logistických procesů, zahrnující  postupy, inovace a spolupráci.

Přečíst více >
An autopilot doing horizontal transportation

Automatizované řešení

Naše řada automatizovaných vozíků a nosičů nákladu nabízí vyspělá a flexibilní řešení pro efektivnější a hospodárnější manipulaci se zbožím. 

Přečíst více >
Systém Aktivní Stability (SAS)

Systém aktivní stability

Tato inovace přispívá k vyšší bezpečnosti a pomáhá snižovat náklady na řidiče a škodní náklady. Dynamický systém monitoruje činnost vozíku a zaregistruje-li riziko nestability, automaticky provádí korektivní akce.

Přečíst více >
Naše unikátní Li-Ion řada ve skladě

Naše unikátní Li-Ion řada

Lithium-Ionové baterie prokázaly o 30% vyšší energetickou účinnost oproti olověným akumulátorům, takže výrazně přispívají ke snížení emisí CO2.

Přečíst více >